Čechomor, Olympic, Tři sestry…

…Wanastowi Vjecy, Mňága a Žďorp, Horkýže Slíže. Na tato a další jména zve letošní Bernard Fest. Jeho už 28. ročník se uskuteční o čtvrtém červnovém víkendu, tedy 21. a 22. června 2024 v Humpolci. Čím dříve se k jeho návštěvě rozhodnete, tím lépe, každý měsíc blíže k festivalu se cena vstupenek zvyšuje.

„Je to malý velký festival. I přes limity prostranství Horního náměstí můžeme i tentokrát do Humpolce zvát na program složený z toho nejlepšího na české a slovenské scéně. Těšíme se, že se opět podaří vytvořit jedinečnou atmosféru, za kterou návštěvníci už tolik let rádi přicházejí,“ láká na hudební víkend hlavní pořadatel Zdeněk Mikulášek.

Doporučený článek:  Banánové slupky nevyhazujte. Připravte si z nich chipsy, čaj nebo deodorant

Páteční program otevře písničkář Pokáč, na kterého naváže Čechomor a Tomáš Klus, první festivalový den završí Tři sestry. Sobotní dopoledne tradičně patří především nejmladším, kterým zahraje orchestr The Tap Tap následovaný Jaroslavem Uhlířem. Odpoledne začne nabírat na obrátkách se skupinou Mňága a Žďorp a energickou balkánskou dechovkou Fanfare Ciocărlia z Rumunska. Večer pak už bude patřit kapelám Olympic, Wanastowi Vjecy a Horkýže slíže.

Vstupenky na Bernard Fest jsou k dostání na webu www.bernardfest.cz. Na stejné adrese najdete i všechny další důležité informace o festivalu.

Doporučený článek:  Vyrobte si vlastní stylové květináče a regály na rostliny

A když už budete mít cestu na festival, využijte možnost podívat se i do pivovaru a jeho krásného návštěvnického centra: www.navstivtebernard.cz.

Podobné články:

Postarejte se o vánoční stromek co nejlépe. Stane se nádherným doplňkem domovaPostarejte se o vánoční stromek co nejlépe. Stane se nádherným doplňkem domova

Vánoční stromeček je jedním z nejvýraznějších prvků vánoční výzdoby v našich domovech. Aby váš stromeček zůstal krásný až do Vánoc a nepřipomínal spíše jehličnatou hromadu, je důležité vědět, jak se